Super Mario یا قارچ‌خور یکی از قدیمی ترین بازی های کامپیوتری که همه ی ما این بازی رو به خوبی میشناسیم . بازی قارچ‌خور که اولین داستان ها برای نجات دخترکی بود که بعدا به علت استقبال گرم از این بازی ، این بازی با داستان های متنوع تری به بازار آمد . این بازی شاید شباهاتی به ورژن های قدیمی داشته باشد ولی بسیار متنوع تر و زیبا تر ساخته شده است. بازی ماریو یا قارچ‌خور دارای مراحل بسیار بسیار زیادی است . شما باید در شروع هر مرحله شروع به جلورفتن کنید و قارچ ها را بخورید و قارچ های سمی را له کنید و امتیاز بگیرید. در بازی قارچ های سحر آمیز نیز وجود دارد که شما را بزرگ میکند و گل های جادویی وجود دارد که خوردن آنها به شما انرژی میدهد و در عین حال نباید در هنگام عبور از گذرگاه ها در گودال ها بیافتید.

گفته می شد که بازی های قدیمی دیگر جایی در خانه های مردم نداشته باشند ولی این نوع بازی ها هنوز هم لذت و هیجان تازه ای به دوست داران خود میدهند.

قارچ‌خور

از این پس با هدست HoloLens AR تولید شرکت مایکروسافت علاقه‌مندان به بازی قارچ‌خور یا همان سوپرماریو می‌توانند این بازی را در دنیای واقعی دیده و به جمع‌آوری سکه و قارچ‌های فضای واقعی و مجازی بپردازند.

این شرکت سخت‌افزارهایی را طراحی کرده است که «واقعیت ترکیبی»‘mixed reality’ را به زندگی واقعی تبدیل می‌کنند. هولولنز (Hololense) هدستی است که می‌تواند اجسام مجازی را وارد دنیای واقعی شما کند.