گرامر قوی نه تنها برای کار در زمینه ی آکادمیک نیاز و ضروری است بلکه برای کار حرفه ای در هر زمینه ای اهمیت دارد. در فعالیت های آکادمیک شما نیاز به چک کردن نوشته ها، مقاله ها و همچنین تصحیح و برطرف کردن اشکال های گرامری خود جهت کسب نمره های بالاتر دارید. چندین ابزار متفاوت جهت چک کردن رایگان گرامر موجود است که در اینجا به یکی از آن ها اشاره شده است.

آنالیز گرامر انگلیسی یکی از بهترین راه ها برای دانش آموزان برای چک کردن گرامرشان و رفع اشکالات شان می باشد.این ابزار نه تنها ایرادات گرامری شما را هایلایت می کند بلکه راه هایی را به شما پیشنهاد می کند که مطابق آن بتوانید توانایی های رایتینگ انگلیسی خود را نیز بهبود دهید. در پایان دوره ی آکادمیک شما مجبور به نوشتن نامه ها و نوشته های امنیتی و خصوصی هستید که باید این نوشته ها ایمن بمانند؛ در نتیجه ابزار چک گرامر رایگان به شما این امکان را می دهد  که با اعتماد به نفس بالا و خیال راحت هر آنچه را که می خواهید بنویسید و هر گونه سندی را تنظیم کنید یا نامه ای اداری را برای کار حرفه ای خود بنویسید و فقط آن نوشته را در برنامه چک گرامر کپی کنید و با فشردن دکمه ی چک گرامر بقیه ی برنامه طبق روال خود پیش خواهد رفت و گرامر چک خواهد شد.

اگر شما نوشته ای بدون خطای گرامری و یا املایی بنویسید این امر تاثیر بسیار خوبی روی خواننده خواهد داشت. شما ممکن است ایده های بسیار جالب و مفیدی را در ذهن تان داشته باشید اما نتوانید آن را با گرامر و نشانه گذاری صحیح بیان کنید. در نتیجه این ابزار چک گرامر به شما این امکان را می دهد که به راحتی و بهتر بنویسید و ایده های خود را به خوبی و با اعتماد به نفس بالا با دیگران به اشتراک بگذارید. اما اگر شما گرامر ضعیفی دارید و اشتباه های احمقانه ی زیادی انجام می دهید در طی نوشتن رایتینگ، این امر می تواند سبب فهم اشتباه ایده های شما توسط خواننده شود.

میلیون ها نفر در دنیا انگلیسی می خوانند و به عنوان زبان دوم شان به انگلیسی صحبت می کنند. زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین زبان ها در دنیاست. دلیل اصلی محبوبیت آن استفاده از ساختار های ساده ی کلمات برای ساختن جمله می باشد. اما شاید در ابتدا این امر که از قوانین مختلفی در ابتدای یادگیری انگلیسی پیروی کنید ساده به نظر بیاید. اما در بحث آکادمیک ممکن است دانش آموزان با سختی های مواجه شوند. این سختی ها می تواند  شامل گرامر، املا و نشانه گذاری در اسناد و نوشته های شان باشد.

اگر شما می خواهید که متن فاقد هر گونه ایراد و خطای گرامری باشد؛ سعی کنید که قبل از ارسال و تایید آن ها را کاملا چک کنید. ابزار چک گرامر آنلاین رایگان برای شما این امکان را فراهم می کند که همه ی مقالات و نوشته های خود را به خوبی و راحتی چک کنید و آن ها را برطرف کنید.

شما فقط باید متن خود را در فیلد مربوطه کپی کنید و یا اینکه از درون پوشه ی فایل ها یتان متن مورد نظر را در برنامه آپلود کنید. این گزینه یکی از بهترین ها برای رفع نیاز دانش آموزان، معلمان، نویسندگان حرفه ای و یا هر شخصی است که قصد نوشتن یک مقاله و یا یک نوشته ی انگلیسی را دارند. این یک ابزار آنلاین است که بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در دسترس است. این ابزار برای دانش آموزانی که می خواهند تحقیق خود را مدیریت کنند اما در نوشتن به دلیل ضعف گرامری موفق نیستند کاربردی و مفید است.

همچنین برای نویسندگان حرفه ای که می خواهند سریعا متن یا مقاله ای را بنویسند و زمان کافی برای چک کردن آن ندارند بسیار کارا و ضروری است. چرا که به سرعت و به راحتی آن را بررسی می کند و اشکلات و ایرادات را برطرف می کند.

از این ابزار رایگان استفاده کنید و مزایای عالی آن لذت ببرید.

 

 

 

 

 

 

منبع: incrediblelab
ترجمه شده در گروه مجله بیستک به قلم رویا رجایی