در چند دهه گذشته ، فناوری نحوه کار ما را تغییر داده و از جهات مختلف به ما کمک کرده است. در سال ۲۰۱۶ ، ۸۵ درصد از کل مشاغل جهانی توسط تیم های مجازی انجام می شوند ، و از سال ۲۰۰۵ ، دورکاری ۱۱۵ درصد افزایش یافته اند. با این حال ، فناوری کاملاً کامل نیست – کار کردن در عصر دیجیتال می تواند چالشی باشد،  تکیه بر فن آوری به تنهایی می تواند منجر به عدم تعامل تیم ، مشکل در مدیریت وظایف و کاهش بهره وری شود.

فن آوری نقش بسیار مهمی در آسان تر کردن کار برای حرفه ای ها داشته است. با توجه به اینکه اینترنت ابزاری اساسی در مدیریت عملیات تجاری است ، اکنون راهی برای انجام وظایف از راه دور امکان پذیر است. با این وجود ، هرچه راحت تر باشد ، همیشه نیاز به کار در یک دفتر واقعی برای ایجاد یک محیط حرفه ای وجود دارد که در آن صاحبان مشاغل و کارمندان بتوانند به طور مؤثر شروع به کار کنند.

برای تمامی مدیران و موسسان استارت آپ ها، نکته ی بسیار مهم و کلیدی این است که به صورت کاملا واضح و شفاف با تمامی اعضای گروه شان در خصوص مسیر رو به جلوی شرکت، هدف های پیش رو و موفقیت هایی که شرکت به دنبال دسترسی به آن هاست صحبت کند و آن ها را در این خصوص روشن کند.

ارائه ی این دیدگاه روشن و مشترک در خصوص هدف و موفقیتی که همه برای آن در تلاش هستند باعث می شود که شرکت درخشش بیش تری داشته باشد و همه ی اعضای تیم در این مسیر انرژی و روحیه ای مضاعف داشته باشند.

فناوری جدید به معنای نیازهای جدید برای برقراری ارتباط است – ۷۴٪ از افراد ترجیح می دهند پیام ها را برای بحث برای شخص ارسال كنند. این فناوری جدید امکان همکاری بیشتر را فراهم می کند زیرا ۹۱٪ از افراد مایل به داشتن روابط تیمی قوی تر با همکاران خود هستند. فناوری همچنین به کارمندان امکان می دهد تا در بحث مشارکت کنند.

این اینفوگرافی به شما کمک می کند که چگونه تکنولوژی به شما کمک می کند که هوشمندانه تر کار کنید نه سخت تر.

هوشمندانه تر کار

infographic by: www.bestmastersprograms.org