با گسترش استفاده از اینترنت نسل جدیدی از کتاب ها هستند که دیگر نیازی به ورق زدن آنها نیست.دانلود رایگان کتاب های علمی یکی از نیازهای مهم دانشجویان است.  دانلود کردن این کتاب ها از اینترنت کار ساده ای است. برای این منظور سایت های زیادی برای دانلود کتابهای الکترونیکی ساخته شده اند که به کاربران این امکان را می دهند که کتابهای مختلف را از اینترنت دانلود کنند.

دانلود رایگان کتاب های علمی

یکی از دغدغه‌ها‌ی دانشجویان و به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی، تهیه کتاب‌های علمی روز و جدید به زبان لاتین و مرتبط به واحدهای دروس و پروژه‌های دانشگاهی است که غالبا با قیمت های بالا به فروش می‌رسد و یا فیلتر  و تهیه آن برای دانشجویان مشکل است.

سایت (http://doc.iranian.ac.ir)وابسته به موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان که کتابهای مورد نظر را به صورت رایگان  در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهد.

مزیت این سایت، دسته بندی ایده آل آن است که به صورت انگلیسی ، فارسی ، جزوه ، مقاله و کتاب  است که جهت جستجو مورد نظرتان بسیار مفید خواهند بود. شما می توانید در این سایت به جستجو و دانلود کتاب در مباحثی نظیر برنامه نویسی، مهندسی، موضوعات علمی، و … بپردازید. برای دانلود کتاب ها از این وب سایت نیز نیازی به ثبت نام در آن ندارید.

 

 

تهیه شده در: پژوهشیار TFE|TIMES