لینکدین، بهترین ابزاری است که می تواند شما را در دستیابی به اهداف حرفه ای یاری دهد.

شبکه اجتماعی لینکدین یک محیط کاملاً تخصصی برای برقراری ارتباطات مفید با افرادی است که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند. اگر در کار خود حرفه ای هستید، به دنبال ارتباط و آشنایی با حرفه ای های کار خود هستید یا به دنبال کار در زمینه فعالیت خود هستید، لینکدین بهترین شبکه در این خصوص می باشد. با عضویت در این شبکه اجتماعی می‌توانید یک رزومه آنلاین برای خودتان تهیه کنید و با استفاده از لینک اختصاصی مربوط به خودتان آن را در هرکجا که بخواهید منتشر کنید.

LinkedIn ، به عنوان محبوب ترین سایت شبکه حرفه ای در جهان ، به سرعت به ابزاری ضروری برای استخدام کنندگان و افراد متقاضی کار تبدیل شده است. اگر به دنبال تقویت حرفه خود هستید ، احتمال دارد که از این پلتفرم استفاده کنید. اما آیا مشخصات شما به همان اندازه بهینه شده است که بتواند نوع خاصی از توجه را به خود جلب کند ، یا از انجام برخی تغییرات آسان غافل هستید؟

قدرت LinkedIn به عنوان ابزاری اساسی در حرفه شما دست کم نمی گیرد. از آنجا که ۹۰٪ از استخدام کنندگان به طور مرتب از سایت استفاده می کنند تا نامزد های انتخابی را بیایند، داشتن پروفایل کارآمد و به روز LinkedIn می تواند به طور بالقوه کار رویاهایتان را برای شما رقم بزند. شما فقط باید در این زمینه کار کنید.

پایه کار شبکه اجتماعی “LinkedIn” بدین گونه است که کاربران را تشویق می کند تا یک پروفایل کاملا حرفه ای بسازند و از این پروفایل ساخته شده می توانند در سایت های دنیای مجازی به عنوان یک رزومه کاری استفاده نمایند.

آیا به دنبال راه هایی برای بهبود استراتژی بازاریابی LinkedIn خود هستید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه پروفایل LinkedIn عالی را ایجاد کنید؟

در اینفوگرافی زیر موارد زیر تشریح می شود:

راهنمای ایجاد پروفایل عالی
اندازه مناسب تصاویر
نحوه دستیابی به توصیه های لینکدین
ویژگی های پنهان لینکدین
آناتومی پروفایل کامل لینکدین
نکات لینکدینی که همین امروز باید انجام دهید
پروفایل لینکدین خود را ایمن نگه دارید
اپلیکیشن موبایلی لینکدین
برای اطلاعات بیشتر به اینفوگرافی مراجعه کنید.