بسیاری از ما در دوران کودکی، در جشن های هالووین لباس های  ابرقهرمان های مورد علاقه مان را می پوشیدیم. ما همواره توانایی های آن ها  را تحسین می کردیم و آرزو داشتیم که بتوانیم مانند آن ها بالای ابرها پرواز کنیم، بر روی دیوارهای آجری حرکت کنیم ، ذهن رقبایمان را بخوانیم و افراد در معرض خطر  را نجات  دهیم.   اما تنها کاری که اکثر ابر قدرت ها انجام داده اند درواقع  پیشرفت در  توانایی هایی است که همه ما در حال حاضر داریم.

در کسب و کار نیز، ما از آنها به عنوان  صلاحیت یا توانایی های اصلی یاد می کنیم. توانایی هایی که آنها را با سال ها مطالعه و نظم و انضباط برای غلبه بر چالش های آینده توسعه  بخشیده ایم. آنها توانایی های لازم برای تامین موفقیت در پروژه های استارت آپ را تضمین می کنند.

همه بنیانگذاران  پروژه های استارآپ برای رسیدن به نتیجه مطلوب راهی پر از چالش  و دشواری را در پیش رو دارند. طبق گفته انجمن تجارتهای کوچک، حدود ۵۲ درصد از فعالیت های تجاری بین سال های ۱۹۹۴ تا ۲۰۱۳ طی پنج سال اول با شکست روبرو شده اند  و حدود ۶۶ درصد در عرض ۱۰ سال اول شکست خوردند.

اگر شما در شرکتتان در معرض خطر قرار گرفته و با چالش خاصی مواجهید، انتظار نداشته باشید مرد آهنین در اتاق کنفرانس یک ابرقهرمان را بسازد و مشکلات را مرتفع کند بلکه همواره به خاطر داشته باشید تنها خودتان هستید که باید از موانع عبور کنید.

براون پاتریک از شورای فناوری فوربس، با بیش از ده سال تجربه کاری در حیطه ی  مدیریت دارایی های میلیارد دلاری، تحقیق در مورد رهبران صنعت، توسعه تکنولوژی، شبیه سازی کسب و کار و نیز همکاری با کارآفرینان ، توانسته ام شش قدرت فوق العاده که معتقدم هر پروژه استارآپ می باید داشته باشد را شناسایی کنم که در اینفوگرافی زیر توضیح داده شده است.

استارت آپ موفق