برای اولین بار در ایران مردم می توانند ماست را از اینترنت و رایگان استخراج کنند.

به گزارش ایلنا، عموم مردم می توانند تا با مراجعه به سایت bestad.ir ماست را به صورت کاملا رایگان استخراج کنند. هر بار استخراج ماست کمتر از دو دقیقه زمان می برد. این نخستین باری است که یک فرآورده غذایی از طریق استخراج و بدون هزینه توزیع می گردد.

محمد جعفرآباد مدیرمسئول مجله صدای زنده در همین زمینه به ایلنا گفت: استخراج ماست فرآیندی است که در آن برای اولین بار کاوش و استخراج نه به صورت پول که به صورت محصول و در داخل کشور بطور بومی اجرا می شوند. وی افزود: هر فرد می تواند هزاران بار با مراجعه به سایت بستاد فرآیند استخراج ماست را انجام داده و نه تنها هیچگونه محدودیتی برای تعداد استخراج نداریم، بلکه از فردی که بیشترین تعداد استخراج را انجام داده باشد، با اهداء تندیس ویژه تقدیر نیز خواهد شد.

جعفرآباد افزود: فرآیند “استخراج ماست” بسیار ساده است و با یک گوشی موبایل متصل به اینترنت نیز قابل اجراست و نیازی به کامپیوتر یا نرم افزار خاصی نیز ندارد. پیش بینی می شود تا پایان مرحله اول ماینینگ بیش از ۵ هزار سفارش رایگان ماست در سایت “ماینینگ ماست” ثبت گردد.

مهلت مشارکت در اولین سری از ماینینگ ماست از همین الان شروع شده و در ساعت ۱۲ روز ۲۰ آبان ماه پایان خواهد یافت. فرآیند ماینینگ با هدف کمک به فرهنگ سازی خدمات آنلاین داخلی و با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین المللی امیرکبیر به صورت ماهانه اجرا شده و محصولات استخراج شده در پایان هر ماه در سمینار رقابت های استارت آپی در دانشگاه امیرکبیر به استخراج کنندگان توزیع خواهد شد. این فرآیند به طور مشابه در ماه های بعدی نیز تکرار خواهد شد.

 

گردآوری شده در مجله بیستک