چرا مجله علم و فناوری ایرانیان؟

در عصری زندگی می کنیم که پیشرفت فناوری و خصوصا فناوری اطلاعات زندگی را از همه جنبه ها دگرگون کرده است. شاید شما هم مانند بسیاری دیگر از مردم جامعه آخرین باری که روزنامه خریداری کرده‌اید را به یاد نیاورید و اخبار و اطلاعات خود را از طریق درگاه‌های اینترنتی دریافت کرده باشید. امروزه افراد به دلیل مشغله‌های کاری و نداشتن وقت کافی خریدهای خود را نیز به صورت اینترنتی انجام می‌دهند.  و اینترنت، دریای بیکران اطلاعات بیشتر نیازهای مخاطبان را برطرف می‌کند.  شما در این فضا بسیار گسترده نیازمند یک راهنمای مطمئن هستید تا مسیر درست را به شما نشان دهد و از سردرگمی شما را در بیاورد. پیشنهاد ما به شما برای جلوگیری از این سردرگمی، مجله علم و فناوری ایرانیان است که تلاش می‌کند بسیاری از سوالات ذهنی شما در حوزه های مختلف را پوشش دهد و مطالب مفید را به طور خلاصه در اختیار شما قرار دهد.

مجله علم و فناوری ایرانیان وابسته به موسسه آموزش عالی ایرانیان، که از سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرده است رسانه الکترونیکی برخط به زبان فارسی‌ در حوزه‌ی علم و فناوری است. این مجموعه با به کارگیری کادر مجرب و جوان سعی در انتشار اخبار و مقالات مختلف و رویدادهای مهم در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی، علمی، آموزشی، فناوری، سبک زندگی دارد.

مجله علم و فناوری ایرانیان: چشم انداز

از اهدافی که این مجموعه دنبال می‌کند، بالابردن سطح آگاهی اجتماعی افراد، با تولید محتوای مفید و روزانه، توسعه، انتشار و ترویج محتوای علمی آموزنده برای پاسخ به نیازهای قشر دانشگاهی و آشنا ساختن عموم جامعه با فضای علمی و دانشگاهی و  معرفی خود به عنوان یک مرجع معتبر برای دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه فناوری است.

مجله علم و فناوری ایرانیان یکی دیگر از رسالت‌های خود را ، معرفی افراد موفق و کارآفرینان و ایده پردازان در هر حوزه تعریف کرده است. تا با معرفی و گفت‌وگو با این افراد بتواند از تجربیات این جوانان و یا کارآفرینان به خوبی استفاده نموده و به هدف خود جامه عمل بپوشاند.

شعار مجله علم و فناوری ایرانیان این است :  دانش قدرت است.

دانش قدرت است

چشم اندازی که مجموعه ایرانیان آن را دنبال می‌کند، قرار گرفتن در فهرست برترین رسانه‌های ایران و افزایش گسترده مخاطبان خود در جامعه است که با حمایت و همراهی شما عزیزان این امر میسر خواهد شد.