عنوان کتاب: بالاتر از همه

نویسنده: کریس وایدنر

کتاب بالاتر از همه ، با آموزش مهم‌ترین اصل برای رسیدن به موفقیت و چگونگی نگهداری و لذت بردن از آن، باعث ایجاد سعادت حقیقی در زندگی شخصی و حرفه‌ای شما خواهد شد.

این کتاب قواعد موفقیت را در قالب داستان زندگی مردی به نام مایکل به تصویر می‌کشد. از آن روز سرنوشت‌سازی که ماشین مایکل در مقابل یک عمارت مجلل ایستاد، سی سال گذشته است. مایکل هرگز نمی‌دانست که زندگی‌اش به واسطه‌ی اصولی که سرایدار مسن آن عمارت به او یاد می‌دهد، متحول می‌شود. حالا، بعد از گذشت زمانی طولانی از به کارگیری آن اصول و قواعد، مایکل به تاجری سرشناس و بسیار موفق تبدیل شده و اکنون اسرار موفقیت خود را به نوه‌اش انتقال می‌دهد.

اصول موفقیت در طول تاریخ توسط کتاب‌های زیادی مطرح شده است. بسیاری مدعی هستند که رمز و راز موفقیت را می‌دانند و صد البته نظریه‌های خوبی را هم ارائه داده‌اند. در پی یافتن رمز موفقیت می‌توانید همه‌ی ادبیات جهان را زیر و رو و زندگی‌نامه‌ی بزرگان، میلیاردرها و قهرمانان المپیک را مرور کنید؛ از سرگذشت کسانی که برای رسیدن به موفقیت موانع دشوار را پشت سر گذاشته‌اند حیرت خواهید کرد. اما وقتی موفق‌ترین مرد در تاریخ بشر جمله‌ای را با «بالاتر از همه… » شروع می‌کند، باید لحظه‌ای تأمل کنید و اندرز او را با گوش جان بشنوید.

کریس وایدنر؛ نویسنده و سخنران انگیزشی در تاریخ ۱۸ آوریل ۱۹۶۶ در ایالات متحده آمریکا چشم به جهان گشود. هم‌چنین قابل‌ ذکر است که کریس وایدنر به عنوان یکی از مشاهیر بزرگ در عرصه تجارت شناخته می‌شود. در تعریف از این نویسنده ذکر این نکته کافی است که بزرگانی هم‌چون زیگ زیگلر، جان مکسول، برایان تریسی، جیم ران و دنیس ویتلی آثار و نوشته‌های وی را مورد تمجید و تعریف قرار داده‌اند. کریس وایدنر افراد زیادی را در نقاط مختلف جهان از جمله آلمان، اسپانیا، روسیه، چین، مصر، سنگاپور، استرالیا، آمریکا و کانادا در عرصه توسعه شخصیت و رهبری مورد آموزش قرار داده است. قابل‌ ذکر است که این نویسنده موفق تا به امروز چیزی بالغ‌بر ۱۲ کتاب به مرحله چاپ و انتشار رسانده و هم‌چنین بالغ‌بر ۴۵۰ برنامه و جلسه آموزشی با موضوع رهبری، فروش و موفقیت برگزار کرده است. از دیگر فعالیت‌های کریس وایدنر می‌توان به فعالیت وی در شرکت‌های معتبر آمریکا هم‌چون جنرال الکترونیک، سیسکو سیستم، ماکروسافت و مدرسه کسب‌ و کار اشاره نمود. از جمله پرفروش‌ترین کتاب‌های وی می‌توان به هم‌چون فرشته درون، زندگی رویایی تان را خلق کنید! ده اصل معتبر که بی‌تردید رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید، هنر تاثیرگذاری: متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می‌شود، هنر تاثیرگذاری و دوازده ستون اشاره نمود.

گردآوری شده در مجله بیستک