عنوان کتاب: تو می‌تونی

نوشته: آر. اچ. جی

كتاب كوچك و موجزي كه برنامه‌اي معين و قطعي براي بهبود چشمگير زندگي شما ارائه مي‌كند. اين كتاب با بياني ساده نشان مي‌دهد كه چطور از قدرت عظيم و بي‌كران درون براي كسب آنچه مي‌خواهي استفاده كني. اين كتاب با حذف تمام توضيحات و اصطلاحات علمي و روانشناسي عملا صدها كتاب را به چندين صفحه حقايق جالب تقليل داده و برنامه‌اي مشخص بر اساس سه قانون ساده براي رسيدن به آرزوها ارائه كرده است.

آر.اچ .جی (R. j. Jarrett) نویسنده‌ی نامدار و موفقی است که به دلیل بزرگواری و روحیه‌ی کمک کننده و خیرخواهش این کتاب را به نگارش درآورده است. او عقیده دارد که بیشترین خیر و نیکی در زندگی‌اش از کمک کردن به دیگران سرچشمه گرفته است. او این درخواست را داشته که در این کتاب به عنوان نام نویسنده فقط حروف اول نامش ذکر شود. او هر موفقیت مالی و روابط عالی که به دست آورده مدیون کاربرد حقیقت ساده و قدرتمندی می‌داند که در این کتاب  بیان کرده است. در حقیقت این کتاب، نتیجه‌ی سال‌ها تجربه‌های فردی آر.اچ .جی است، که درگذشته توانسته از آن‌ها برای ارتقای وضعیت مالی و اجتماعی خود بهره ببرد.

در قسمتی از کتاب  تو می‌تونی :

از دیدگاه علمی، روانشناسی، یا غیر دنیوی شاید برخی از اظهارت ذیل نادرست به نظر بیاید، با این حال این برنامه نتایج دلخواه را برای کسانی که دستورالعمل‌های ساده‌ی آن را به کار بسته‌اند، به بارآورده است. من صمیمانه معتقدم در اینجا مطلب را به شیوه‌ای ارائه می‌دهم که سعادت و موفقیت مالی را برای عدّه‌ی بیشتری از انسان‌ها به ارمغان خواهد آورد.

ضرب‌المثلی هست که می‌گوید: «اگر آرزوها اسب بودند، گداها سواری می‌کردند.» این نگرش زن و مرد معمولی نسبت به ثروت است. آن‌ها از وجود یک قدرت عظیم بی‌خبرند؛ قدرتی چنان نزدیک که نادیده گرفته می‌شود؛ قدرتی با عملکردی چنان ساده که حتی تصورش را هم نمی‌شود کرد؛ و قدرتی چنان مطمئن از نظر نتیجه‌ی حاصله که آگاهانه از آن استفاده نمی‌شود، یا علت شکست یا موفقیت دانسته نمی‌شود.

گردآوری شده در مجله بیستک