عنوان کتاب: خاص بودن یا معمولی ماندن

نویسنده: گرنت کاردون

کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن  به شما کمک می‌کند تا قدرت وسواس را درک کرده و می‌آموزد که چگونه آن را حفظ و در جهت رسیدن به رویاهایتان استفاده کنید.

گرنت کاردون (Grant Cardone) با بی‌رحمی صادقانه‌ای پیله “معمولی بودن” که بوسیله جامعه به دورتان تنیده شده است را پاره می‌کند. کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن (Be Obsessed Or Be Average) کمک می‌کند تا کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده و به شما نشان می‌دهد که چگونه با وجود موانع و رقابت‌ها به درجات بسیار بالا و شگفت‌انگیز رسید.

شما چه یک کارآفرین، صاحب کسب و کار، پیشرو، آزاداندیش، هنرمند، ورزشکار، مخترع، فروشنده، مبتکر و یا حتی یک مهندس باشید، مطمئنا برای موفقیت تلاش می‌کنید و آرام نمی‌نشینید. این اثر به تقویت میل “دست از کار نکشیدن” در شما می‌پردازد و شما را تشویق می‌کند که پدال گاز را تا آخر فشار دهید!

افراد وسواسی و خاص همان بانیان صنعت، حلال مشکلات و افسانه‌های جاویدان هستند که مورد تحسین دیگرانند و همه می‌خواهند از آن‌ها تقلید کنند. این افراد نه تنها زندگی را به جنبش درمی‌آورند، بلکه به آن ارزش می‌بخشند.

هدف گرنت کاردون از نوشتن این کتاب ترغیب شما و میلیون‌ها نفر دیگر در سرتاسر جهان برای ایجاد فعالیت‌های جدید می‌باشد. فعالیت‌هایی که در آن به قبول و تقویت وسواس و دل مشغولی‌های خود و خاص بودن بپردازیم.

تصور کنید که همه افراد روی کره زمین به طور کامل و بدون هیچگونه تردید، حسرت و یا عذری وسواس‌های مثبت‌شان را بپذیرند. آنوقت خواهید دید که چطور یک شبه جهان تبدیل به جای بهتر و متفاوت تری خواهد شد. اگر همه به دستاوردهای خودشان توجه کنند و به دنبال موفقیت خودشان باشند، جایی برای جنگ، مواد مخدر و دیگر عوامل بیهوده و مخرب نخواهد ماند. همه ما به آن مرحله از موفقیت که قبلا غیر ممکن به نظر می‌رسید دست می‌یابیم و همدیگر را برای تلاش و پشتکار بیشتر تشویق می‌کنیم.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل ۱: وسواس زندگی مرا نجات داد، زندگی شما را هم نجات خواهد داد
فصل ۲: وسواس تنها گزینه شماست
فصل ۳: درگیر چه موضوعاتی شویم (به چه چیزی وسواس داشته باشیم)
فصل ۴: امیال خود را تقویت کنید
فصل ۵: به شک و تردیدهایتان بی‌اعتنا باشید
فصل ۶: تسلط لازمه موفقیت می‌باشد
فصل ۷: خطرناک بمانید
فصل ۸: خودتان را وقف فروش کنید
فصل ۹: زیاد قول بده و در نهایت هم بیشتر از حد انتظار به قولت عمل کن
فصل ۱۰: یک تیم وسواسی تشکیل دهید
فصل ۱۱: وسواس این را داشته باشید که همه چیز تحت کنترلتان باشد
فصل ۱۲: پشتکار خود را زیاد کنید
فصل ۱۳: همیشه وسواسی و خاص بمانید

 

 

 

 

گردآوری شده در مجله بیستک