عنوان کتاب: صبح جادویی برای کارآفرینان

نویسندگان: هال الرود، کامرون هرولد

اصول و مهارت های موجود در  کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان به شما کمک می‌کند تا احساسات خود را نشان داده و برای خود خط مشی تعیین کنید تا بتوانید روز خود را هدف‌مند آغاز کنید.  کتاب “صبح جادویی برای کارآفرینان”  به شما کمک می‌کند تنها با شش تمرین روزانه در زندگی خود تغییر و تحول ایجاد کنید. شش تمرین با عناوین: سکوت، ثبات، تجسم، ورزش، خواندن و نوشتن. با کنار هم‌گذاشتن حروف اول انگلیسی این شش مورد به کلمه جالب و معنادار “نجات زندگانی” می‌رسیم. معنایی که نامربوط به موضوع اصلی کتاب هم نیست.

کتاب فوق، این قوانین را توضیح می‌دهد تا بتواند به شما مهارت‌های ضروری و لازم را جهت ایجاد یک کسب‌وکار موفق، داشتن یک زندگی شخصی بهتر، بهبود تاثیر شما بر دیگران و همین‌طور توسعه چشم انداز شغلی‌تان آموزش دهد؛ از همه مهم‌تر اینکه “هال الرود و کمرون الرود” در این کتاب توضیح می‌دهند که چرا صبح بهترین زمان ممکن برای بهبود انرژی جسمانی، روانی و عاطفی شما است. آن‌ها شما را راهنمایی می‌کنند تا در مسیر خود متمرکز شده و برنامه‌ریزی بهتری برای موفقیت‌های آینده خود داشته باشید.

صبح جادویی، بازی زندگی ایده‌آل‌گرها را کاملا متحول می‌کند و شما را قادر می‌سازد به آن پیشرفت دور از دسترس برسید و موفقیت شخصی و شغلی خود را از آنچه که قبلا بوده فراتر ببرید. چنین موفقیتی، بهبود تجارت و افزایش درآمد را شامل می‌شود و غالبا به کشف راه‌هایی جدید می‌انجامد که می‌توانید سطوح عمیق‌تری از تحقق اهداف و ایجاد توازن را در جنبه‌هایی از زندگی‌تان تجربه کنید که از آن غافل بوده‌اید، این یعنی ایجاد پیشرفت‌هایی مهم در سلامتی، شادی روابط، درآمد، معنویات یا هر جنبه دیگری که برای شما در اولویت قرار دارد. برای افرادی که زندگی سختی دارند و در بهبود فکری، عاطفی، جسمی، مالی و روابط خود دست و پا می زنند، صبح جاویی بارها و بارها ثابت کرده همان چیزی است که می‌تواند به هر کسی نیرو بدهد تا بر مشکلات به ظاهر حل‌ نشدنی غلبه کند، پیشرفت‌های مهمی کسب کند و اغلب در یک دوره زمانی کوتاه شرایط زندگی خود را دگرگون سازد.

گردآوری شده در مجله بیستک