عنوان کتاب: هر کاری راهی داره

نویسنده: ماری فورلئو

کتاب “هر کاری راهی داره” ، یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های انگیزشی نیویورک تایمز است که با ادبیاتی ساده و صمیمی، شما را برای رویارویی با انواع و اقسام مشکلات موجود در زندگی‌ آماده می‌کند.

آیا تاکنون برای به اتمام رساندن کاری با مشکل مواجه شده‌اید؟ آیا ایده‌های جالب و جذابی به ذهنتان خطور می‌کند اما پس از هیجان اولیه، آن را رها می‌کنید؟ اگر فردی خلاق و رویاپرداز هستید، به احتمال قوی، جوابتان «بله» است. اگر تاکنون آن ایده‌ها را پیگیری نکرده‌اید ایرادی بر شما وارد نیست. شما تنبل یا سست اراده نیستید، بلکه هنوز به یک باور مهم نرسیده‌اید: «هیچ غیرممکنی وجود نداره!»

ماری فورلئو (Marie Forleo) در کتاب هر کاری راهی داره (Everything Is Figureoutable) به شما آموزش می‌دهد به هنگام رویارویی با مشکلات و دشواری‌ها چگونه واکنش نشان بدهید و با آن‌ها مقابله کنید. اگر زندگی خود را از دست رفته تصور می‌کنید، این کتاب را حتماً بخوانید. کتاب «هر کاری راهی داره» زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد؛ با آن می‌توانید مشکلات ساده‌ای مثل خرابی ماشین لباس‌شویی یا حتی پنجری لاستیک ماشین را رفع کنید. از طرف دیگر، مطالعه‌ی کتاب هر کاری راهی داره شما را از استرس‌، غم، خشم، افسردگی، اعتیاد، اضطراب و… نجات می‌دهد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که توصیه‌های کتاب حاضر را بخوانید و درست همان‌طور که مطرح شده، آن را در زندگی خود پیاده کنید و شک نکنید که در مدتی کوتاه، شاهد تأثیر آن خواهید بود.

فهرست مطالب

سخن نویسنده با خوانندگان فارسی‌زبان
سخن مترجم
۱- آب‌پرتقال تروپیکانا
۲- نقشۀ راه به‌سمتِ نتیجه
۳- جادوی اعتقاد
۴- حذف بهانه‌ها
۵- برخورد با انواع ترس‌ها
۶- رؤیایت را تعریف کن
۷- قبل‌از رسیدن به آمادگی، شروع کن!
۸- پیشرفت بلی، کمال‌طلبی خیر
۹- مقاومت دربرابرِ پاسخ‌های منفی
۱۰- جهان به موهبت ویژۀ شما نیاز دارد
سخن آخر: راز حقیقیِ موفقیت ماندگار

گردآوری شده در مجله بیستک