عنوان کتاب: هنر تامین سرمایه برای استارتاپ ها

نویسنده: آلخاندرو کریمادس

کتاب هنر تامین سرمایه برای استارتاپ ها کتابی است که همه کارآفرینان باید آن را بخوانند. وی به روشنی و به‌ اختصار مراحل تأمین سرمایه را برای تأسیس استارتاپ‌های امروزی ترسیم می‌کند. این کتاب سرآغاز عصری طلایی برای کارآفرینان است و ایده‌های خوبی برای تأمین سرمایه به آنها ارائه می‌دهد.

یکی از بزرگترین خیانت‌ها در حق استارتاپ‌ها مشاهده‌ی ایده‌ها و کارآفرینان خوبی است که بدون سرمایه مانده‌اند، زیرا فرآیند تأمین سرمایه نسبت به کارآفرینان تازه‌کار بی مهر است. کتاب هنر تأمین سرمایه برای استارتاپ‌ها کمک بزرگ آلخاندرو است که با مهارت فراوان، خلاء دانش در این زمینه را برطرف ساخته و بهترین فرصت‌های تأمین سرمایه را در اختیار کارآفرینان قرار می‌دهد.

الخاندرو، نویسنده این کتاب موسس و رئیس هیات‌مدیره شرکت «وانوست» است. گروه شرکت‌های «وانوست» به منظور موفقیت فعالیت‌های تجاری از موسسان و سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند. این شرکت به سادگی و به‌طور یکپارچه به موسسان، سرمایه‌گذاران، مشاوران و فعالان تاثیرگذار بر جامعه کارآفرینی، محصولات فناوری ارائه می‌دهد. «وانوست» در حال‌حاضر دارای ۱۰۰۰ سرمایه‌گذار فرشته است، نخستین و بزرگترین شرکت دیجیتالی جهان که به شبکه سرمایه‌گذاران خود امکان می‌دهد بدون پرداخت هزینه‌های مدیریتی، سود سهام مدیریتی یا تعهدات سرمایه‌ای بالا، از ترکیبی از سهام سرمایه‌ای استفاده کنند.

این کتاب برای تمامی کارآفرینان ، مدیران ، شرکتها ، سرمایه گذاران ، شتابدهنده ها و تمامی دانشجویان و علاقه مندان به حوزه های سرمایه گذاری نیز توصیه می شود. این کتاب در بخش بیزینس آمازون برای مدت طولانی به عنوان پرفروشترین کتاب بخش بیزینس نیز معرفی شده است.

 

 

گردآوری شده در مجله بیستک