عنوان کتاب: گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

نویسنده: اشلی شرودر

اشلی شرودر در کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او، می‌گوید که چطور به جایی برسید که بدون کار کردن پول به حساب‌تان واریز شود. شاید به نظر رویایی باشد اما وارن بافت، ثروتمندترین مرد دنیا نشان داد که می‌تواند تبدیل به واقعیت شود.

اشلی شرودر در میکروکتاب گلوله برفی (The Snowball)، از زندگی و نحوه ثروتمند شدنش می‌گوید. این که چطور زمانی که کل بازار در رکود بود، او هر روز ثروتمندتر می‌شد. گوله برفی، همان میراث بافت است که هر روز بدون دخالت او و حتی بدون نیاز به حضورش بیشتر می‌شود.

کتاب میکروبوک گلوله برفی در دسته‌ی کتاب‌های مدیریت و امور مالی قرار دارد. کتاب میکروبوک گلوله برفی برای گروه سنی بزرگ‌سال مناسب است. تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی میکروبوک ۲۰ صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه ۲۰ دقیقه می‌توانید این کتاب را در ۱ روز بخوانید. کتاب میکروبوک گلوله برفی حجم اندکی دارد و برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب‌های طولانی را ندارند و قصد دارند کتابی مختصر با موضوع مدیریت و امور مالی را بخوانند مفید خواهد بود.

اشلی شرودر (Alice Schroeder)، یک نویسنده آمریکایی و تحلیل‌گر بیمه است. او نویسنده روزنامه‌ و مجلات بزرگی چون وال‌استریت ژورنال، نیویورک تایمز و بلومبرگ بوده است. او در سال ۲۰۰۳ اعلام کرد که می‌خواهد در مورد زندگی‌نامه یکی از سرمایه‌گذاران بزرگ وال‌استریت کتابی بنویسد، اما چند وقت بعد تصمیم گرفت که این کتاب چیزی فراتر از یک زندگی‌نامه و جامع‌تر باشد. اشلی بیش از ۲۰۰۰ ساعت مصاحبه مستقیم با بافت داشت و با بیش از ۲۵۰ نفر در مورد او مصاحبه کرد. گوله برفی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکاست.

گردآوری شده در مجله بیستک