این رویداد ها و حوادث دراماتیکی که در سه ماهه ی اول سال ۲۰۲۰ رخ داد مدیران، مسئولان و رییس های شرکت ها و کسب و کار ها را به این فکر انداخت که استراتژی های دیجیتالی  دیگر تنها به عنوان یک گزینه نیست.

زمانی که حوادث و رویداد های غیر قابل تصور و دور از ذهنی مانند آن چه در این مدت زمان اتفاق افتاده است رخ می دهد و به واسطه ی این رخداد ها ارتباط ها و روابط اجتماعی و کاری معمول سنتی کاهش یافته و با اختلال مواجه می شود، بقای شرکت ها و کسب و کار ها در این حالت با خطر بالایی مواجه می شود.

زمانی که در حین رخداد این پاندمیک جهانی تجارت ها و کسب و کار ها کنسل می شوند و عملکرد های آن ها تحت تاثیر این شرایط بحرانی متوقف می شود، این شرکت ها با کمک این رویکرد های دیجیتالی خود می توانند به صورت آنلاین با مشتریان شان از طریق ویدئو کنفرانس های آنلاین ارتباط برقرار کنند و از تعامل آن ها با تجارت شان بهره ببرند. این شرکت ها به تیم های فروش و بازاریابی خود آموزش داده اند تا از این برنامه های تعاملی استفاده کنند و جلسه ملاقات های مجازی یک نفره را با مشتریان برقرار کرده و به این طریق به صورت کارامدتری بتوانند تفاوت های با ارزش رقابتی خود را به آن ها نشان داده و اثبات کنند.

در اینفوگرافی زیر اینکه چگونه شیوه “کار از منزل” را با موفقیت پیاده سازی کنیم به ما آموزش می دهد.

کار از منزل

منبع: hrtechcube.com