موسسه آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی الکترونیکی “ایرانیان” اولین موسسه آموزش عالى است که بعنوان یک موسسه الکترونیکی (مجازی) از شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موافقت اصولی دریافت نموده است. این دانشگاه الکترونیکی در سال ۱۳۸۰ توسط گروهی از اساتید مجرب و متعهد دانشگاههای کشور تاسیس گردیده و در طی این مدت بستر اینترنتی بسیار مناسبی را برای ارائه آموزشهای الکترونیکی فراهم نموده است.

دانشگاه الکترونیکی ایرانیان به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری با بهره مندی از اساتید مجرب و توانمند، فنآوری های نوین و تجهیزات پیشرفته و کادری متعهد و متخصص، پیشرو در ارائه مطلوب ترین خدمات آموزشی و پژوهشی و علمی با هدف تربیت و پرورش نیروی

انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز کشور به کمک فنآوری اطلاعات و ارتباطات در راستای تحقق اهداف عالیه توسعه و آبادانی کشور و تحقق نهضت نرم افزاری و تولید علم بطور جدی کوشا بوده و اجرای صادقانه آنها را سرلوحه کارهای خود قرار می دهد.

این روزها مردم خیلی با خرید آنلاین راحت تر هستند.  خرید آنلاین کتاب زمان زیادی رو برای ما حفظ خواهد کرد.  در روزگاری که زمان برای همه  مهم است.

خرید آنلاین کتاب فضای نامحدودی  برای ارائه کتاب در دسته بندی های مختلف را ایجاد می کند.

در شهرهای کوچک مشکل عدم وجود کتابفروشی که در دسته بندی های مختلف طیف عظیمی کتاب داشته باشند وجود دارد اما خوشبختانه در اکثر نقاط کشور دسترسی به اینترنت وجود دارد و میشود خرید آنلاین کتاب انجام داد.

در این راستا موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان اقدام به ایجاد بستری مناسب جهت فروش آنلاین کتاب‌ها و… کرده است.

تهیه شده در مجله بیستک