کتابی که در ایران بیش از شصت بار به چاپ رسیده و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است. نویسنده‌ی این کتاب که شخصی آمریکایی است، سالیان بسیار در حرفه های هنرمند (نقاش) و خطیب، شهرت بسیاری داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند.

بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد…

این کتاب یکی از کتاب هایی است که می تواند برای افراد برای شروع زندگی الگویی باشد و به جرات می توان گفت که این کتاب بهترین کتابی  است که  در خصوص قانون جذب و ثروت و سلامتی و خوشبختی نوشته شده است.

این کتاب شامل چهار قسمت است : بازی زندگی و راه این بازی,کلام تو عصای معجزه گر توست,در مخفی توفیق,نفوذ کلام.

بازی زندگی ,زندگی یک بازی بسیار ساده با قواعد ساده است که پیروز شدن در ان ساده است.در قسمت بازی زندگی می خوانیم :بخواهید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت.ب کوبی که برای شما باز خواهد شد. هر عملی که انجام بدهی همان را در زندگی خود میبینی.

خداوند بزرگ و مهربان انسان را قدرتمند افریده تا هرچه را که خواهان آن است بطلبد و بیابد. به محض اینکه انسان ایمان بیاورد به غیر از قدرت خداوند قدرت دیگری وجود ندارد , هر انچه که ما ان را شر و بدشانسی و بدی می نامد از زندگیش خارج خواهد شد. خداوند قادر جهان را پر از گنجینه های ثروت و خوشبختی قرارداده تا انسان که اشرف مخلوقات اوست هرانچه را که به یقین و از تمام وجود می خواهد بدست اورد. خدا به انسان قدرت بهبود یافتن و شفا دادن وتسلط بر همه عناصر را بخشیده .

فقط کافی است این کتاب پر از انرژی و سراسر از مفاهیم معنابخش را مطالعه کنید تا متوجه شوید زندگی گذشته تان چه دانسته های گرانبهایی را کم داشته است. اگر ادمی خود را آنچنان ببیند که خدا او را می بیند, موجودی می شود تابناک و بی زمان و بی تولد و مرگ.

هیچ چیز انقدرها عجیب نیست که راست نباشد. هیچ چیز انقدر عجیب نیست که پیش نیاید و هیچ چیز انقدر ها عجیب نیست که دیر نپاید.

 

تهیه شده در خانه موفقیت | TFETIMES