در نهایت چیزی که برای شروع یک کسب و کار مورد نیاز است، به این بستگی دارد که چه کسب و کاری را برای شروع انتخاب کرده و در نظر دارید. اگر که شما می خواهید کسب و کاری را راه اندازی کنید که کار آن تولید و فروش محصولات و تولیدیی است که خودش تولید می کند، در نتیجه شما به ابزار آلات و تجهیزات کارخانه ای و تولیدی نیاز دارید ( یا این که حداقل به یک شریک تولید کننده نیاز دارید ). همچنین برای فروش انحصاری بخش های مجزای خود به فروشندگانی نیاز خواهد داشت و به همان میزان نیز به شبکه های توزیع محصول نیاز دارد.

همه ما در تلاش برای کسب نام هستیم. اگرچه هیچ فرمول مشخصی برای تبدیل به یک رهبر فکری در هیچ حرفه­ ای وجود ندارد، یک راه مطمئن برای رسیدن به مسیر درست وجود دارد؛ و آن پا به پا پیش رفتن با آخرین و نیز برترین روندها در فناوری و کسب و کار است.

خبر خوب این است که تعداد زیادی منبع برای کمک به شما در پیگیری این روندها وجود دارد. تعداد بسیار زیادی به طوری که ما لیستی شامل چندین گروه از آنها تهیه کرده ­ایم: فناوری، بازاریابی، کارآفرینی، مالی و کسب و کار.

گزارش ارائه شده توسط Dali همچنین می گوید که برای یک بنیان گذار استارت آپ موفق بودن لزومی ندارد که شما حتما نفر اول در کلاس تان باشید و یا همیشه نفر اول باشید – در حالی که ظرفیت شناختی گروه به طور متوسط بالاتر از باقی جمعیت می باشد، اما IQ آن ها آن طور که توقع می رفت بالا نبود.

پنج راه برای ایجاد یک تجارت ۱۰۰ میلیون دلاری وجود دارد و نوع آن “حیوانی را که شکار می کنید” مشخص می شود – مگس ها ، موش ها ، خرگوش ها ، گوزن ها یا فیل ها. دریابید که هر حیوان از رشد شما به عنوان یک شرکت به چه معنی است. نگاهی بیندازید!

ساختن یک کسب و کار